Чому про хорошу жінку часто говорять погано: як люди емоційно живляться чужими бідами

Чому про хорошу жінку часто говорять погано
 

Слово - потужна зброя. Воно здатне підіймати настрій, дарувати натхнення, зміцнювати стосунки. Але водночас, слово може руйнувати, розривати зв'язки та залишати глибокі рани. Сказане вже ніколи не повернеш, а негативний вплив може відлунювати ще довго після того, як затихли останні звуки. (Рекомендую прочитати: Слова, які залишають рани: як словесні образи руйнують наше життя).

 

 

Чому ж людські язики так часто наповнені отрутою, і чому на них - ті, хто заслуговує кращого? 

Що змушує деяких осіб знаходити задоволення в тому, щоб обговорювати та знецінювати добрих і щирих людей?

 

Правда полягає в тому, що люди складні істоти, сповнені комплексів та внутрішньої боротьби. І часто, замість того щоб протистояти власним страхам та невпевненості, вони шукають розраду в обговоренні життя інших. Це своєрідний спосіб заспокоїти себе: «Ну, я не така погана, як вона».

 

Говорити про проблеми інших - це швидкий спосіб підживити власне его.

 

Плітки та осуд стають тимчасовим захистом від власної незадоволеності. Адже в цей момент людина відволікається від своїх проблем, недоліків, болю.

 

Кого ж найбільше торкаються ці нещадні слова? Чому саме хороші жінки стають жертвами злих язиків?

 

Можливо, їхня доброзичливість - це дзеркало, у якому інші бачать власні слабкості та недосконалість. Їхня успішність, краса, внутрішнє світло викликають заздрість та потребу принижувати їхні досягнення.

 

Часто найжорсткішими критиками жінок стають інші жінки. Це звісно не про всіх. Бо впевнена в собі жінка, яка знає собі ціну і розуміє свої можливості, не витрачатиме час на плітки та критику.

 

Ті, хто розпускає чутки, - це зазвичай особи з величезними комплексами та низькою самооцінкою. Їхні слова часто наповнений гіркотою, бо вони нещасні та незадоволені своїм життям. І кожна успішна жінка для них - як болюча скалка в оці, бо вона має те, чого вони так прагнуть: щасливий шлюб, блискучу кар'єру, щирих друзів, задоволення від життя. (Рекомендую прочитати: 7 простих порад, щоб стати впевненою у собі).

 

 

Легше зосередитись на чужих недоліках, ніж взятися за власні. Легше критикувати та знецінювати інших, ніж працювати над собою. Але чи це робить їх щасливішими?

 

Як вирватися з цього руйнівного кола? Як перестати годувати своє его чужим життям та  проблемами й зосередитись на власному розвитку?

 

Відмова від пліток - це як боротьба з будь-якою іншою залежністю. Це не легко, але можливо. Головне - знайти інший спосіб наповнити своє життя. Замість пустих розмов - зайнятись улюбленою справою, розвивати нові навички, самостійно будувати своє щастя. (Рекомендую прочитати: 9 неочевидних ознак низької самооцінки у жінок. Перевір себе).

 

Іноді сила в тому, щоб просто мовчати. Коли ви оберете не брати участь у плітках, ви станете прикладом гідності. Зміцните свою силу, рівновагу та впевненість у собі. Бо іноді, коли хтось мовчить, то насправді говорить найгучніше.

Популярні дописи з цього блогу

Гороскоп на тиждень (18-24 листопада): час для оновлення та розширення можливостей

Гороскоп на 2025 рік: рік Зеленої Дерев'яної Змії. Час мудрості, трансформацій та внутрішнього зростання

Не чекай кращих часів - живи ці!

Найкращі статті блогу

ТУТ